Vaflinis rankšluostis 50x70
search
  • Vaflinis rankšluostis 50x70

Vaflinis rankšluostis 50x70

2,78 €
Su PVM

Medvilniniai rankšluosčiai - minkšti, švelnūs, idealiai sugeriantys drėgmę, o patys greit išdžiūstantys.

Medvilnė nedirgina ir nealergizuoja odos, todėl puikiai tiks net tiems, kurių oda jautri, linkusi sausėti nuo vandens ar net alergiška.

Mėgaukitės medvilnės teikiamais privalumais, puikiomis rankšluostėlių savybėmis bei labai lengva jų priežiūra – dėmės pašalinamos nesunkiai, todėl ilgai išlaikysite pirminę gaminių išvaizdą ir geriausias savybes.

Vaflinė tekstūra jiems suteikia subtilaus išskirtinumo. Spalva - žydra.

Kiekis

Minimalus šios prekės užsakymo kiekis yra 10.

Sudėtis: 100% medvilnė

Rankšluosčio storis: 170 g/m2

1559807033_skalbti-40-2.jpg 

 Vidutinis susitraukimas iki 10%

Dėmesio!

Siekiant, kad gaminys po skalbimo neprarastų savo kokybės, rekomenduojame skalbti ne daugiau kaip 600 apsukų/min ir išlaikyti 40 laipsnių temperatūrą. Prieš naudojimą gaminį patariama išskalbti!

Prekės spalva ar atspalviai gali skirtis nuo matomų nuotraukoje, dėl skirtingų apšvietimo sąlygų fotografuojant, dėl skirtingų kompiuterių monitorių bei telefonų ekranų raiškos nustatymų.

Vaflinis rankšluostis 50x70

Informacija

Pristatymo terminas
Prekė pagaminama ir išsiunčiama per 3-10 darbo dienas

Atsisiųsti

Logotipų siuvinėjimo video

Mes siūlome siuvinėjimo paslaugas ant darbo rūbų. Siuvinėjimas tai procesas, kurio metu dizainas yra išsiuvinėjamas ant medžiagos, naudojant kompiuterizuotą siuvinėjimo mašiną. Tokio proceso rezultatas - profesionali, ilgai išliekanti išvaizda, tinkama tekstui ir logotipui. Mes naudojame modernią siuvinėjimo mašiną, kuri palieka profesionalų įspūdį. Atsiųskite logotipo failą info@lijarubai.lt ir atsiųsime Jums paskaičiavimus. Tiksli siuvinėjamo logotipo kaina priklauso nuo jo dydžio, spalvų gamos, siūlių, dygsnių kiekio, siuvinėjamų logotipų skaičiaus. Todėl tik gavę Jūsų įmonės logotipą (corel, png ar jpg failą) galėsime nurodyti tikslią, konkrečiai Jūsų logotipo uždėjimo ant aprangos kainą.

Atsisiųsti (1.34MB)
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.