Frotinis rankšluostis 50x70
search
  • Frotinis rankšluostis 50x70

Frotinis rankšluostis 50x70

2,72 €
Su PVM

Medvilnė yra pagaminta iš natūralaus, minkštutėlio pluošto, išgaunamo iš medvilnės žiedų.

Šis pluoštas pasižymi tobulu drėgmės sugeriamumu, laidumu orui, švelnumu, draugiškumu odai.

Jie tobulai nusausina odą, itin švelniai ir jos nedirgindami.

Medvilnė nesukelia alergijų, todėl iš jos pagaminti tekstilės gaminiai labai tinka jautrios, į alergijas linkusios odos savininkams, taip pat vaikams.

Kadangi medvilnė yra laidi orui, tai įsisupus į medvilninį rankšluostį oda galės laisvai kvėpuoti, tad jausitės komfortiškai.

Neapsakomas medvilninių rankšluosčių minkštumas, švelnumas, dėl ko jų prisilietimas paliks geriausią patirtį.

PASTABA: kadangi prekių likučiai sandėlyje kiekvieną dieną labai keičiasi, patariame prieš užsisakant susisiekti su mumis dėl spalvų ir kiekių.

Spalva: BLUE 299
Kiekis

Minimalus šios prekės užsakymo kiekis yra 20.

Sudėtis: 100% medvilnė

Rankšluosčio storis: 380 g/m2

380 g/m2 rankšluosčiai atitinka OEKO-TEX® STANDARD 100 reikalavimus.

1559807033_skalbti-40-2.jpg 

 Vidutinis susitraukimas iki 8%

Dėmesio!

Siekiant, kad gaminys po skalbimo neprarastų savo kokybės, rekomenduojame skalbti ne daugiau kaip 600 apsukų/min ir išlaikyti 40 laipsnių temperatūrą. Prieš naudojimą gaminį patariama išskalbti!

Prekės spalva ar atspalviai gali skirtis nuo matomų nuotraukoje, dėl skirtingų apšvietimo sąlygų fotografuojant, dėl skirtingų kompiuterių monitorių bei telefonų ekranų raiškos nustatymų.

Frotinis rankšluostis 50x70-89959

Informacija

Pristatymo terminas
Prekė išsiunčiama per 5-15 darbo dienų

Atsisiųsti

Logotipų siuvinėjimo video

Mes siūlome siuvinėjimo paslaugas ant darbo rūbų. Siuvinėjimas tai procesas, kurio metu dizainas yra išsiuvinėjamas ant medžiagos, naudojant kompiuterizuotą siuvinėjimo mašiną. Tokio proceso rezultatas - profesionali, ilgai išliekanti išvaizda, tinkama tekstui ir logotipui. Mes naudojame modernią siuvinėjimo mašiną, kuri palieka profesionalų įspūdį. Atsiųskite logotipo failą info@lijarubai.lt ir atsiųsime Jums paskaičiavimus. Tiksli siuvinėjamo logotipo kaina priklauso nuo jo dydžio, spalvų gamos, siūlių, dygsnių kiekio, siuvinėjamų logotipų skaičiaus. Todėl tik gavę Jūsų įmonės logotipą (corel, png ar jpg failą) galėsime nurodyti tikslią, konkrečiai Jūsų logotipo uždėjimo ant aprangos kainą.

Atsisiųsti (1.34MB)
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.