Vyriškas švarkas SPA-V
search
  • Vyriškas švarkas SPA-V
  • Vyriškas švarkas SPA-V
  • Vyriškas švarkas SPA-V
  • Vyriškas švarkas SPA-V
  • Vyriškas švarkas SPA-V
  • Vyriškas švarkas SPA-V

Vyriškas švarkas SPA-V

31,94 €
Su PVM

Švarkelis darbui iš poliesterio ir medvilnės yra sukurtas sujungiant funkcionalumą ir natūralumą. Šis drabužis pasižymi poliesterio atsparumu susiglamžymui ir medvilnės minkštumu, suteikiant darbuotojui patogumą ir tvarkingą išvaizdą.

Stoikutė, šio švarkelio detalė, suteikia subtilų dizaino akcentą, o poliesterio ir medvilnės derinys užtikrina patvarumą ir minkštumą. Tai galėtų būti puikus pasirinkimas vyrams, ieškantiems drabužio, kuris atitiktų darbo aplinkos reikalavimus ir tuo pačiu suteiktų elegantišką išvaizdą.

Vyriškas švarkas, su stoikute, segamas spaudėmis šone.

Užpildykite

Nepamirškite išsaugoti, kad galėtumėte prekę įdėti į krepšelį
  • Maks. 250 simbolių
  • Maks. 250 simbolių
SPALVA: rugiagėlė 453
DYDIS: 44 dydis (pečių plotis-46-48; krūtinės ap.-100-103; klubų ap.-98-100)
Kiekis

Prekės nesandėliuojamos, gaminamos tik pagal kliento pasirinktą dydį ir spalvą.

Prekės spalva ar atspalviai gali skirtis nuo matomų nuotraukoje, dėl skirtingų apšvietimo sąlygų fotografuojant, dėl skirtingų kompiuterių monitorių bei telefonų ekranų raiškos nustatymų.

SPA-V-91277

Informacija

Pristatymo terminas
Prekė pagaminama ir išsiunčiama per 3-10 darbo dienas
Audinio sudėtis
65% poliesteris, 35% medvilnė
Audinio svoris
165±10 g/m2

Atsisiųsti

Logotipų siuvinėjimo video

Mes siūlome siuvinėjimo paslaugas ant darbo rūbų. Siuvinėjimas tai procesas, kurio metu dizainas yra išsiuvinėjamas ant medžiagos, naudojant kompiuterizuotą siuvinėjimo mašiną. Tokio proceso rezultatas - profesionali, ilgai išliekanti išvaizda, tinkama tekstui ir logotipui. Mes naudojame modernią siuvinėjimo mašiną, kuri palieka profesionalų įspūdį. Atsiųskite logotipo failą info@lijarubai.lt ir atsiųsime Jums paskaičiavimus. Tiksli siuvinėjamo logotipo kaina priklauso nuo jo dydžio, spalvų gamos, siūlių, dygsnių kiekio, siuvinėjamų logotipų skaičiaus. Todėl tik gavę Jūsų įmonės logotipą (corel, png ar jpg failą) galėsime nurodyti tikslią, konkrečiai Jūsų logotipo uždėjimo ant aprangos kainą.

Atsisiųsti (1.34MB)
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.