KAIP SUSIKURTI DIZAINĄ PAČIAM?

1.    Produktų kataloge išsirinkite norimą prekę, jos spalvą ir dydį.

Svarbu pasirinkti tinkamą dydį vadovaujantis orientacine rūbų išmatavimų lentele, kuri yra prie kiekvienos prekės.

PVZ.:

 

2.    Pasirinkę prekę, dydį ir spalvą - spauskite mygtuką „SUSIKURK PATS“

1.jpg

3.    Atsidariusiame lange galite pradėti kūrimo procesą.

 2.jpg

4.         Pasirinkus „NUOTRAUKOS“, galite pasirinkti paveikslėlių kategoriją ir išsirinkti patinkantį paveikslėlį. Ant gaminio galite keisti paveikslėlio dydį (svarbu „neišeiti“ už rėmelio ribų).

 3.jpg

 

5.  Pasirinkus „tekstas“, galite parašyti norimą tekstą, spauskite „pridėti“, tada pasirinkite šriftą, teksto spalvą, lygiavimą, dydį. Taip pat galite keisti teksto vietą, perkelti tekstą ten kur norite.

4.jpg

6.   6. Pabaigę gaminio kūrimo procesą:

Įsitikinkite, jog esate pasirinkę norimą prekės dydį, spalvą ir kiekį, o įkeltų vaizdų ir teksto matomi visi kontūrai. Tuomet spauskite „dėti į krepšelį“. Suveskite reikalingus kontaktinius duomenis ir patvirtinkite užsakymą.

SPAUDA:

Dtg (direct to garment) spauda arba skaitmeninė spauda ant tekstilės - tai vienas moderniausių spaudos dėjimo ant tekstilės būdų.

Šis spaudos būdas yra ypatingas, nes vandens pagrindo dažų pagalba pasirinktas vaizdas/užrašas yra spausdinamas tiesiai ant tekstilės gaminio (gali būti marškinėliai, džemperiai, maišeliai ir kiti tekstilės produktai).

Spausdiname ant tamsių ir baltų marškinėlių, bei kitos spalvos marškinėlių.

Šiuo būdu spauda dedama ant gaminių turinčių savyje nemažiau 65 procentų medvilnės.

Spausdintuvas tiesiogiai spausdina dengiant dažą ant marškinėlių tokiu pačiu principu, kaip tai daro ant popieriaus. Dažai pilnai įsigeria į audinį ir tampa neatsiejama drabužio dalimi, todėl pojūtis nešiojant gaminį su šio tipo spauda itin malonus. Spauda labai kokybiška ir ilgaamžė.

 

Ant baltų arba labai šviesių tekstilės gaminių spauda pasidengia labai tolygiai ir nesudaro jokio sluoksnio. Padengta spauda pilnai įsigėrusi į audinį. Audiniai nėra papildomai impregnuojami ant jų nespausdinama balta spalva.

Ant tamsių tekstilės gaminių spauda yra kietesnė, nes technologiškai ji turi daugiau sluoksnių. Kad dažai pasidengtų ant spalvotų audinių jie yra impregnuojami, padengiami baltų dažų sluoksniu bei spalvos sluoksniu.

Prekės atspalvis ar spaudos spalvos gali šiek tiek skirtis nuo matomo vaizdo jūsų įrenginyje dėl jo ypatybių, todėl informuojame, kad negalime būti užtikrinti ar gaminys pilnai atitiks vaizdą, kurį matote ekrane.

Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB, 1997 m. gegužės 20 d., dėl vartotojų apsaugos, susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties, jeigu įgytos kokybiškos prekės buvo gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus arba yra akivaizdžiai pritaikytos tam tikram Pirkėjui (vartotojui).

Jūsų užsakytos prekės mūsų el. parduotuvėje yra gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus, tad užsakyta prekė gali būti grąžinama tik dėl broko, užsakymo nurodymų neatitikimo.

PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJA

Tam, kad antspaudai ant drabužių laikytųsi ilgai ir neišbluktų, siūlome laikytis drabužių priežiūros instrukcijos:

• Skalbti išvertus į kitą pusę.
• Naudoti švelnias skalbimo priemones.
• REKOMENDUOJAME skalbti ne didesnėje nei 30° laipsnių temperatūroje (ant gaminio gali būti nurodyta kitokios skalbimo instrukcijos, 30° rekomenduojama skalbti dėl spaudos)
• Skalbiant nenaudoti džiovinimo funkcijos.
• Tiesioginiame spaudos plote nelyginti.

• Dažų padengimui spalvoti drabužiai yra impregnuoti specialiu skysčiu, kartais gali matytis skysčio dėmės. Prieš nešiojant rekomenduojama išskalbti.

SPALVOS SPAUDOJE

Informuojame, kad spalvų raiška spaudoje, gali skirtis nuo spalvų matomų kompiuterio ekrane dėl to, kad kompiuteryje esančios RGB spalvos (susideda iš raudonos, žalios ir mėlynos spalvos), o spaudoje CMYK (maišomos iš mėlynos, rožinės, geltonos ir juodos) maišo skirtingus panašių spalvų atspalvius, todėl spalvų atspalviai nuo to kaip vaizduojami ekrane ir spaudoje gali skirtis. Spausdinant tiesioginės spaudos būdu ant spalvotų gaminių, spausdinamo failo spalva gali truputi pakisti. Tai ypač būdinga raudonos spalvos tekstilei.